Program Bonusowy – Poleć Pracownika

Znasz kogoś, kto szuka pracy? Możesz przy okazji zarobić. Weź udział w programie Bonusowym Remedy! Przejrzyj nasze oferty pracy i poleć swoich znajomych. Jeśli zatrudnione za Twoim pośrednictwem osoby przepracują co najmniej 340 godzin, wypłacimy Ci wynagrodzenie. Możesz zgłosić maksymalnie 4 osoby. Za każde skuteczne polecenie otrzymasz bonus w wysokości 300 zł.

Otrzymasz nawet do 1200 złotych za skuteczne polecenia!

Jak zdobyć pieniądze?


Krok 1

Zapoznaj się z Regulaminem. Przejrzyj nasze oferty pracy, które znajdziesz TUTAJ. Czy znasz idealnych kandydatów na któreś z oferowanych przez nas stanowisk? Świetnie, opowiedz swoim znajomym o Remedy!

Krok 2

Wraz ze zgłoszonym Kandydatem/Kandydatami, Pobierz, wydrukuj i wypełnij drukowanymi literami formularz oraz zgodę RODO. Potem musicie podpisać, Ty i kandydat. To ważne.

Krok 3

Poproś zgłaszanych Kandydatów, by przychodząc do nas na rozmowę kwalifikacyjną, wzięli ze sobą podpisany dokument lub wyślij plik na adres kontakt@rmdy.pl

Jeśli polecony Kandydat podejmie pracę, skontaktujemy się z Tobą.

Jak działa program poleceń pracowniczych?

Program poleceń pracowniczych umożliwia pracownikom aktywne kreowanie środowiska pracy. Pracownicy pomagają dotrzeć w ten sposób do kandydatów, którzy mogliby być niedostępni w innych kanałach komunikacji.

Remedy jako centrum pracy tymczasowej, stosuje w praktyce to jedno z najciekawszych źródeł pozyskiwania kandydatów do pracy w firmie.

Często jednak polecanie do pracy swoich znajomych nie kojarzy nam się dobrze. Czy słusznie?

Zasadniczą różnicą pomiędzy „załatwieniem” pracy a poleceniem jest to, że w pierwszym przypadku dochodzi do zatrudnienia tylko ze względu na relację osobistą. W takiej sytuacji nie są brane pod uwagę kompetencje pracownika. W drugim przypadku natomiast, osoba polecana przechodzi przez cały proces rekrutacyjny, rozmowę kwalifikacyjną oraz sprawdzenie jej kompetencji. Dopiero wówczas, jeśli pracodawca uzna daną osobę za odpowiednią, proponuje jej pracę. 

Jakie są korzyści dla osoby polecającej i pracodawcy? Osoba polecająca otrzymuje bonus pieniężny. Pracodawca natomiast zyskuje wysoko wykwalifikowanego pracownika.

Zapewnienie pracownikom możliwości wsparcia swojego pracodawcy w pozyskaniu najlepszych kandydatów oraz nagrodzenie ich za to, przynosi obopólne korzyści. Rekrutacja pochłania nie tylko dużo czasu, ale także kosztów, które przewyższają koszty nagrodzenia pracownika udzielającego rekomendacji. 

W jaki sposób polecenia pracownicze pomagają kandydatom z polecenia w naszym centrum pracy tymczasowej? Osoba polecana otrzymuje zatrudnienie w rekomendowanym środowisku. Ponadto, kandydat ma pewność, że w nowym miejscu zatrudnienia będzie przyjazna atmosfera a środowisko pracy będzie atrakcyjne.

Pamiętajmy jednak, polecając kogoś do pracy, zachowajmy ostrożność, nie polecajmy do pracy osoby niekompetentnej lub takiej, której osobowość może nie pasować do firmy. Na pewno warto polecić kolegę, którego doświadczenia i kompetencji jesteśmy pewni.  Jeśli natomiast o polecenie prosi osoba, której nie znamy od strony zawodowej, powinniśmy grzecznie, ale stanowczo, odmówić. Bonus finansowy nie jest wart utraty zaufania przełożonego do naszej umiejętności oceny sytuacji.


Już wychodzisz?